Kontakty Administracja


Rektorat
Kierownik Maria Widlińska
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.: (22) 826-19-72; (22) 826-21-14; (22) 32 00 215,216
fax: (22) 32 00 214
e-mail: rektorat@asp.waw.pl
 

Dział Kadr i Płac

Kierownik Anna Turek
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.: (22) 32 00 226
fax: (22) 826-75-81
e-mail: kadry@asp.waw.pl
 

Adwokat

 Urszula Twarowska
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.: (22) 32 00 265
e-mail: urszula.twarowska@asp.waw.pl
 

Audytor Wewnętrzny

Tomasz Skorupski
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.: (22) 32 00 249
e-mail: tomasz.skorupski@asp.waw.pl
 

Specjalista ds.OC, P Poż i Ochrony Informacji Niejawnych

Krzysztof Zamajtys
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.: (22) 32 00 248
e-mail: krzysztof.zamajtys@asp.waw.pl


Dział Nauczania

  P.o. kierownika mgr Katarzyna Kubiak
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.: (22) 32 00 218
e-mail: dn@asp.waw.pl

  Pracownicy Sekcji Programu Erasmus
Anna Kaniewicz
tel.:(22) 32 00 211
Joanna Szczepańska
tel.:(22) 32 00 267
e-mail: erasmus@asp.waw.pl


Dział Współpracy Zewnętrznej
  Kierownik dr Joanna Szymoniczek
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.: (22) 827-21-99; (22) 32 00 206
e-mail: badania@asp.waw.pl


Sekcja Wydawnicza

ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa, budynek Wydziału Malarstwa
tel.:(22) 32 00 239
 Pracownicy Sekcji
Piotr Szymor e-mail: piotr.szymor@asp.waw.pl
Katarzyna Olesińska e-mail: katarzyna.olesinska@asp.waw.pl
Maria Ścibor- Marchocka e-mail: maryla.scibormarchocka@asp.waw.pl
 

Archiwum
Kustosz Dorota Kozielska
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.:(22) 32 00 219
e-mail: archiwum@asp.waw.pl
 

Biblioteka Główna

P.o. Dyrektora dr Włodzimierz Daszewski
 ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.: (22) 32 00 227,228
e-mail: biblioteka@asp.waw.pl
 

Muzeum

  Dyrektor Jolanta Gola
ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa
tel.:(22) 32 00 205
e-mail: muzeum@asp.waw.pl

Wytworzył: Izabela Ziółkiewicz (11 kwietnia 2013)
Opublikował: Izabela Ziółkiewicz (11 kwietnia 2013, 12:44:23)

Ostatnia zmiana: Izabela Ziółkiewicz (17 marca 2017, 12:07:07)
Zmieniono: aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 7737

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij